Регал Канас


19160,00 ден (25% попуст)
14370,00 ден
14370,00 ден (17% попуст)
11930,00 ден - без превоз и монтажа


  • - Бренд : Форма Идеале
  • - Димензии : 240 * 42 * 200
  • - Бои : Златен Храст-Бела Медијапан со Висок Сјај(можност за додавање расвета)
  • Златен Храст-Бела Медијапан
  • - Материјал : Оплеменета Иверица/Медијапан со Висок Сјај

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb