Регал Кампус


18570,00 ден (20% попуст)
14850,00 ден


  • - Бренд : Форма Идеале
  • - Димензии : 240 * 41 * 200
  • - Бои : Сиви Храст-Бела Медијапан со Висок Сјај(можност за додавање расвета)
  • - Материјал : Оплеменета Иверица/Медијапан со Висок Сјај

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb