Ормар Хана 3к


10340,00 ден (13% попуст)
9000,00 ден
9000,00 ден (30% попуст)
7240,00 ден - без превоз и монтажа


  • - Бренд : Форма Идеале
  • - Димензии : 120 * 52 * 205 (хана3к)
  • - Бои : Сонома
  • Сив Храст
  • - Материјал : Оплеменета Иверица

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb