Ормар Хана 2к3п2ф / Хана 2к


9130,00 ден (13%)
7940,00 ден (хана2к3п2ф)

6480,00 ден (28% попуст)
4660,00 ден (хана2к)


  • - Бренд : Форма Идеале
  • - Димензии : 80 * 52 * 205 (хана2к3п2ф)
  • - Димензии : 80 * 52 * 205 (хана2к)
  • - Бои : Сонома,Венге,Бела,Сив Храст
  • - Материјал : Оплеменета Иверица

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb