Ормар Етида 5К3О


28790,00 ден (25% попуст)
21600,00 ден
21600,00 ден (17% попуст)
17920,00 ден - без превоз и монтажа


  • - Бренд : Форма Идеале
  • - Димензии : 223 * 61 * 208
  • - Бои : Сив Храст-Црна
  • Сив Храст
  • - Материјал : Оплеменета Иверица

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb