Комода Елба 3к3ф,4ф,2к2ф


7840,00 ден (20% попуст)
6270,00 ден (3k4ф)
6340,00 ден (20% попуст)
5070,00 ден (4ф)
5620,00 ден (20% попуст)
4500,00 ден (2к2ф)


  • - Бренд : Форма Идеале
  • - Димензии : 120 * 40 * 81(3к4ф)
  • - Димензии : 80 * 40 * 81(4ф)
  • - Димензии : 80 * 40 * 81(2к2ф)
  • - Бои : Сонома,Венге,Бела,Сив Храст,Златен Храст
  • - Материјал : Оплеменета Иверица

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb