Трпезариска Маса Домус


4470,00 ден (20% попуст)
3580,00 ден


  • - Бренд : Форма Идеале
  • - Димензии : 135 * 80 * 75
  • - Бои : Сонома-Лате/Бела,Венге-Сонома/Бела,Бела-Црно Дрво,Златен Храст/Бела
  • - Материјал : Оплеменета Иверица

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb