Трпезариски Маса 119 + Стoлица Мила


21010,00 ден (25% попуст)
15760,00 ден (маса 119)

3400,00 ден (25% попуст)
2550,00 ден (столица мила)


  • - Бренд : СФ Мебел
  • - Димензии : 160+40*90*75(маса)
  • - Бои : По Избор
  • - Материјал : Медијапан,Дрво,Еко Кожа

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb