Трпезариски Маса 111 + Столица Ева


23600,00 ден (25% попуст)
17700,00 ден (маса 111)

4260,00 ден (25% попуст)
3200,00 ден (столица ева)


  • - Бренд : СФ Мебел
  • - Димензии : 160+40*90*75(маса)
  • - Бои : По Избор
  • - Материјал : Медијапан,Дрво,Еко Кожа

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb