Трпезариски Маса 109 + Столица Класик


27100,00 ден (20% попуст)
21680,00 ден (маса 109)

4550,00 ден (25% попуст)
3410,00 ден (столица класик)


  • - Бренд : СФ Мебел
  • - Димензии : 160+40*90*75(маса)
  • - Бои : По Избор
  • - Материјал : Медијапан,Дрво,Еко Кожа

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb