Трпезариски Маса 105 + Столица Ева


22400,00 ден (27% попуст)
16360,00 ден (маса 105)

4200,00 ден (30% попуст)
2940,00 ден (столица ева)


  • - Бренд : СФ Мебел
  • - Димензии : 160+40*90*75(маса)
  • - Бои : По Избор
  • - Материјал : Медијапан,Дрво,Еко Кожа

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb