Трпезариски Маса 104 + Столица Мила


21030,00 ден (20% попуст)
16820,00 ден (маса 104)

3190,00 ден (25% попуст)
2390,00 ден (столица Мила)


  • - Бренд : СФ Мебел
  • - Димензии : 160+40*90*75(маса)
  • - Бои : По Избор
  • - Материјал : Медијапан,Дрво,Еко Кожа

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb