Трпезариски Маса 102 + Столица Гранд


19690,00 ден (25% попуст)
14770,00 ден (маса 102)

4120,00 ден (20% попуст)
3290,00 ден (столица гранд)


  • - Бренд : СФ Мебел
  • - Димензии : 120+40*90*75(маса)
  • - Бои : По Избор
  • - Материјал : Медијапан,Дрво,Штоф

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb